26.Duben 11


Náš víkendový trénink ve Volenicích

9.4. - 10.4.2011
Už v loni na podzim jsem veděla, že letošní rok bude pro nás náročný. Nechci předbíhat událostem, ale tento rok máme našlapaný různými akcemi a setkáními. A nejen my, ale i  Míša s Kingem (Achninn Aam Ebony Queen)  mají před sebou několik naplánovaných zkoušek.
A tak duo King i my od jara trénujeme každý na svém cvičáku a když je možnost, tak i spolu.
Poslední společná akce se konala ve Volenicích, kde jsme po dva víkendové dny makaly
pod vedením Petra Veselky a Jardy Labíka .
image  image
Ráno jsme začali všichni stopou. Mojí stopu mi v sobotu na trávě našlapal Tonda Jun a v neděli na osení
můj trenér Petr Veselka, který na vypracování obou stop dohlížel.
image


Sorbona mi na stopě udělala radost a body 95 a 90 mě těšily.
Petr už takovou radost neměl, hlavně z nedělního osení, kdy jsme na dvou lomech ztratily celkem 6 bodů, půlbodíky za křivé zalehnutí a ostatní za změnu tempa. Kdo mi však udělal ohromnou radost, byl King s Míšou. Stopy jim opravdu jdou. Pochvalu dostali nejen ode mě, ale i od ostatních přihlížejících. Myslím, že na zkoušku jsou v tomto směru připraveni.
 
image

image

image

Po stopách byla poslušnost, při které na nás dohlížel Jarda Labík. Každému ukázal jakým směrem by měl výcvik vést. Musím říct, že všichni psi s ním chodili, jako by to byl jejich psovod od malička. Jo holt to má v ruce :-).
Posudte sami podle fotek z tréninku Míši a Kinga, jak s ním Kingoušek šlape.
image

image

Závěrem dne se trénovaly obrany. Jarda figurovala a Petr dohlížel.

King (Achninn Aam Ebony Queen)
image

image

Sorbona (Hermína Zkanape)
image

image

image

V sobotu večer jsme s Míšou nezůstaly ve Volenicích, ale jeli jsme k nám domů do Českých Budějovic. Míša byla zvědavá na štěňátka, přivezla jim krásné obojky, které dostanou na cestu domů...Míšo moc děkujeme, prnďata budou na cestu do nových domovů vyfiknutý:-)
Na závěr musím poděkovat mému manželovi Jiříkovi Brůswilis Ebonyqvínovi (tuto přezdívku dostal od Verunky ze cvičáku :-) ), který se po celý víkend věnoval našim štěňátkům a mamině Kim. Nebýt jeho, tak bych se tohoto bezva víkendového výcviku nemohla zúčastnit.Přečteno celkem 1197x