5 4 3 2 1

21.Květen 18


za Hathorkou (Ataraxie´s Hathor) přijela její rodina z Německa  
Po několika měsících jsme se opět sešli, tentokrát v ČR v našich krásných Českých Budějovicích.
19.Březen 18


Monitorace EKG (EKG Holter)  
názorná ukázka natočena s naší dobrmankou Berkeley Anibag (3/2018)
12.Únor 18


Ataraxie´s Hathor  
05.Únor 18


Homeopatika a přírodní prostředky

Homeopatika vidím jako neocenitelný přínos pro dnešní chov.
12.Leden 18


Genetický test na barvy

Chcete vědět, jaké barvy štěňátek můžete očekávat? Nechcete mít ve vrhu nestandartní barvy?
Nechte svému psovi udělat genetický test na barvy.
03.Září 17


Návštěva Německa

Dneska už můžu veřejně napsat dlouho utajovanou skutečnost, že v srpnu v roce 2016 jsme si s chovatelkou Carolou Kusch z AX (Ataraxie´s) domluvili rezervaci černé fenky. Měli jsme tenkrát možnost osobně poznat Kubru, matku našeho očekávaného štěňátka, když k nám Carola přijela na návštěvu a tak slovo dalo slovo.....
09.Srpen 17


Mistrovství dobrmanů Rakousko/Linz 2017

Nebyl to vůbec jednoduchý závod, ráno od 3,30 hod na nohou a ulehali jsme do postele po 23,00 hodině
19.Červenec 17


Rakousko, Německo, Itálie, štěňata, závody, nová fenka v EQ ...

Tohle všechno máme v plánu v druhé polovině roku 2017. O všem mám postupně v plánu napsat nějaké info, takže se můžete těšit na novinky a doufám, že budu psát jen a jen radostné zprávy
30.Květen 17


My krmíme masem....

Naše chovatelská stanice je známá tím, že krmíme svoje psy jedině masem.
Na internetu najdete MNOHO článků a debat zda tzv. BARF ano či ne, zda nejsou lepší granule. Veterináři se z těchto debat chytají za hlavu, že přicházejí o peníze z prodeje granulí.
Vy byste měli vybírat krmivo pro vašeho psího miláčka zdravým selským rozumem. Ať si kdo chce co chce říká, pes je prostě masožravec. Maso mu prospívá a každý kdo psy chová, potvrdí, že tu správnou kondici získá hlavně z živočišné bílkoviny – tedy z masa.
30.Leden 17


Život je od toho, aby se žil.

Mám hroznou chřipku. Vařím polévku, ve sklenici mám rozpuštěnou šumivou tabletku laktobacilů a přemýšlím o svém kynologickém ukončení sezony 2016. Záměrně jsem loni nepsala o našich úspěšně složených zkouškách, protože jsem byla smutná a zárověň naštvaná.
Lidé rádi píší o svém úspěchu, rádi se pochlubí na sociálních sítích. Jsem stejná....také mě těší, když se nám něco povede a je to podle mě přirozená lidská vlastnost mluvit o svých vítězstvích. Pro mnohé z nás je horší psát o svých prohrách, o tom, že se nám v životě něco nepovedlo. Někdy je těžké si přiznat sami sobě , že jsme něco projeli na plné čáře, natož to přiznat na veřejnosti. Asi jsem trochu jiná....no posuďte sami.

5 4 3 2 1